Deçiqi gabon në Petrovac

Futboll

Deçiqi gabon në Petrovac

Nga: K.G. Më: 13 prill 2024 Në ora: 23:53
Deçiqi

Deçiqi nga Tuzi ka pësuar humbje me rezultat 2:1 në konak të Petrovacit. 

Autogoli i Dreshajt me kokë në minutën e 13-të paralajmëroi një pasdite të keqe për Deçiqin, ndërsa në minutën e 60-të Luka

Malesheviç goditi portën e zbrazët nga vetëm pesë metra, 2:0. 

Deçiq, megjithatë, reagoi, ngushtoi humbjen me anë të Anel Asoviqit në minutën e 77-të. 

Pas javës së 30-të, Buduçnosti kryeson me 54 pikës sa ka edhe Deçiqi dhe Sutjeska është në vend të tretë me 49 sosh (një ndeshje më pak).

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat