Cambiaso: Te Juventus jam shumë i lumtur

Futboll

Cambiaso: Te Juventus jam shumë i lumtur

Më: 16 prill 2024 Në ora: 20:08
Andrea Cambiaso

Andrea Cambiaso, anësori i Juventus, ka folur në margjinat e eventit të Juventus në bashkëpunim me dizajnerët e vajzave suedeze në dyqanin e Adidas.

E ardhmja?

Ndihem shumë mirë në Juventus, për mua është një pikë e mrekullueshme mbërritjeje në karrierën time. Thashethemet për Allegrin? Nuk na prekin ne lojtarëve.

Jemi shumë të fokusuar në objektivin për të arritur në finale e Kupës së Italisë dhe kualifikimin në Champions League”, është shprehur Allegri..

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat