Drejtori i Ballkanit mohon sulmit ndaj Dritës

Futboll

Drejtori i Ballkanit mohon sulmit ndaj Dritës

Nga: Më: 20 prill 2024 Në ora: 18:23
Idriz Hajrizi

Drejtuesit e Dritës së Gjilanit thonë se janë sulmuar në zhveshtore nga Ballkani. 

"Drejtori i Ballkanit, Idriz Hajrizi mohon sulmin ndaj Dritës pas ndeshjes", - njofton gazetari Arlind Sadiku.

“Vetëm faktin më të vogël le të publikojnë dhe nuk do më shihni kurrë më në stadium”, tha Hajrizi.

Drita ka luajtur baras (2:2 me Ballkanin në Therandë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat