Thiago Motta do të nënshkruajë si trajner i ri i Juventusit!

Futboll

Thiago Motta do të nënshkruajë si trajner i ri i Juventusit!

Më: 11 qershor 2024 Në ora: 15:21
Thiago Motta

Thiago Motta do të nënshkruajë si trajner i ri i Juventusit!

Motta, aktualisht në Portugali me pushime, do të hedhë firmën në letë.

Në marrëveshjen 3-vjeçare në stolin bardhezi, e vlefshme deri në qershor 2027.

Deklarata e klubit do të vijë në ditët e ardhshme, kur Motta të mbyllë pushimet dhe prezantohet.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat