Shala: Të mendohet për një organizim më cilësorë të Superligës së Kosovës!

Hendboll

Shala: Të mendohet për një organizim më cilësorë të Superligës së Kosovës!

Nga: K.G. Më: 12 tetor 2021 Në ora: 14:31
Shala: Të mendohet për një organizim më cilësorë të Superligës së Kosovës!

Veprimtari i shquar i hendbollit, Hasan Shala, është i habitur me rezultatin e ndeshjes Vushtrria dhe Drita nga Gjilani, ku vushtrriasit fituan me rezultat 74:16. 

Ai thotë se Superliga e Kosovës në hendboll, në konkurrencën e femrave do një organizim më të mirë. 

“Është për kokë dhimbje ky rezultat!

Deshëm s’deshëm të pranojmë ky është realiteti i hidhur i cilësisë së ekipeve në SLF të Kosovës!
Mbytja e kundërshtarit me këte rezultat nuk është bash e shëndetshme as për fituesin e ndeshjes!

Është koha e fundit të mendohet për një organizim më cilësorë të Superligës së Kosovës!”, komenton Hasan Shala.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat