Ndeshen Vllaznia – Vëllaznimi për nder të festës së 28 Nëntorit

Hendboll

Ndeshen Vllaznia – Vëllaznimi për nder të festës së 28 Nëntorit

Nga: K.G. Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 23:03
Ndeshen Vllaznia – Vëllaznimi për nder të festës së 28 Nëntorit

Nesër do të zhvillohet ndeshja revyale mes veteranëve të Vllaznisë nga Shkodra dhe Vëllaznimit nga Gjakova.

Hendbollistët veteranë do të nderojnë Ditën e Flamurit – 28 Nëntorin. 

Drejtuesit e klubit shkodran, kanë bërë të gjitha përgatitjet e duhura për këtë ndeshje revyale. 

Ndeshja luhet në Pallatin e Sportit "Qazim Dervishi" në Shkodër, duke filluar në orën 17.00.

Vili Haxhia, zyrtar i KH Vllaznia, tha se gjithçka është gati për sfidën e nesërme në kuadër të Ditës së Pavarësisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat