Zejnullahu: Votoni për PDK-në të dielën, Bulliqi dhe Rudari keqqeverisen në Podujevë

Kosova

Zejnullahu: Votoni për PDK-në të dielën, Bulliqi dhe Rudari keqqeverisen në Podujevë

Më: 27 nëntor 2020 Në ora: 19:06
Floretë Zejnullahu

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Floretë Zejnullahu ka bërë thirrje që të dielën të votohet kandidati i PDK-së në Podujevës.

Sipas saj, dy kandidatët e tjerë nga VV-LDK, po pretendojnë se janë ndryshimi.

Mirëpo, sipas saj, ata kanë qeverisë në Podujevë.

“…ata s’janë ndryshimi- Podujeva meriton ndryshimin, të dielën VOTONI për Naim Fetahun e PDK-së me nr 10”, ka thënë ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat