Në Rahovec, Marigona Geci po merr përkrahje të jashtëzakonshme

Kosova

Në Rahovec, Marigona Geci po merr përkrahje të jashtëzakonshme

Nga: A.SH Më: 23 janar 2021 Në ora: 19:39
Marigona Geci

Kandidatja për deputete nga LDK Marigona Geci po merr mbështetje të madhe në terren.

Në Rahovec dhe në rrethinë ajo gëzonte një mbështetje të fuqishme, deria edhe banorët shprehen se qëndrimi i saj politik gjatë mandatit të kaluar ishte briliant, sepse ajo e mbrojti LDK dhe e mbrojti familjen e saj.

Postimi në Facebook:

Gjithmonë me LDK-në!

Marigona Geci nr.24

Përkrahje e jashtëzakonshme për Marigona Gecin në Rahovec dhe në rreth.

Në një takim në fshatin Gurikuq kishte një mbështetje të fuqishme Marigona.

Banorët shpreheshin se qendrimi i saj politik gjatë mandatit të kaluar ishte briliant, ajo e mbrojti LDK dhe e mbrojti familjen e vet.

Faleminderit për mbeshtetjen.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat