Muharremaj: Deri kur duhet me u kuptu se ndotja e ambientit, është shkatërrim

Kosova

Muharremaj: Deri kur duhet me u kuptu se ndotja e ambientit, është shkatërrim

Nga: A.SH Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 14:56
Mbeturinat në Suharekë

Kryetari i Suharekës, Bali Muharremaj për ndotjen e ambientit thotë se është e patolerueshme.

Sipas tij, deri kur duhet me u kuptu se ndotja e ambientit, është shkatërrim dhe dëm i madh për shëndetin dhe të ardhmen e vendit.

Postimi në Facebook:

Kjo është e patolerueshme.

Deri kur duhet me u kuptu se ndotja e ambientit, është shkatërrim dhe dëm i madh për shëndetin dhe të ardhmen e vendit.

Dënimi dhe ndëshkimi nuk janë gjithmonë e vetmja zgjidhje por na duhet vedijësim.

Ju lutem mos hudhni mbeturina 🙏

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat