Ajazi deklarohet një ditë pas zgjedhjeve, ja çfarë thotë për balotazhin me Lladrovcin

Kosova

Ajazi deklarohet një ditë pas zgjedhjeve, ja çfarë thotë për balotazhin me Lladrovcin

Më: 18 tetor 2021 Në ora: 12:12
Driton Ajazi

Kandidati për kryetar të komunës së Drenasit nga “Demokratët për Drenasin”, Driton Ajazi u ka shprehur mirënjohje qytetarëve për mbështetjen që ia dhanë në zgjedhjet e së dielës.

Ai mori rreth 30% të votave duke siguruar balotazhin me kryetarin aktual, Ramiz Lladrovcin i cili ka marrë rreth 45%.

Ajazi nëpërmjet një statusi të postuar në profilin e tij në Facebook ka thënë se të do ia kthejnë Drenasit demokracinë e drejtësinë.

Statusi i Ajazit:

Qytetarë të nderuar,

Jam shumë mirënjohës për mbështetjen e jashtëzakonshme!

Do ia kthejmë Drenasit demokracinë e drejtësinë.

Të bashkuar për një të ardhme më të mirë!

Kjo është koha jonë për ndryshimin që e duam!💙

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat