730 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

Kosova

730 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 07:27
Foto ilustrim

Në vendin tonë aktualisht janë gjithsej 730 raste aktive me COVID-19.

Në 24 orët e fundit janë konfirmuar edhe 167 raste të reja, nga 563 testime.

Gjatë kësaj periudeh janë shëruar edhe 29 pacientë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat