Shtatë të lënduar në një aksident në rrugën Kërçovë-Gostivar

Maqedonia

Shtatë të lënduar në një aksident në rrugën Kërçovë-Gostivar

Më: 1 janar 2021 Në ora: 16:49
Foto Ilustrim

Shtatë persona janë lënduar në një aksident trafiku që dje pasdite ka ndodhur në rrugën magjistrale Kërçovë – Gostivar, në afërsi të fshatit Zajas.

Siç thonë nga MPB, në aksident janë përfshirë tre makina.

“Në Qendrën mjekësore në Kërçovë lëndime trupore të rënda janë konstatuar tek shoferi J.V, ndërsa lëndime më të lehta tek A.A dhe E.S të cilët kanë qenë bashkudhëtarë, si dhe tek shoferi SH.V dhe bashkudhëtarët S.S dhe A.S. Gjithashtu edhe shoferi i tretë XH.A”, thuhet në njoftimet e MPB-së.

Ata shtojnë se është kryer hetim në vendin ku ka ndodhur aksidenti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat