12 vjeçarja sulmohet fizikisht nga shoqja e saj, ngjarja filmohet me telefon

Maqedonia

12 vjeçarja sulmohet fizikisht nga shoqja e saj, ngjarja filmohet me telefon

Më: 21 prill 2021 Në ora: 11:53
Pamje nga video

Në rrjetet sociale po qarkullon një video në të cilën një vajzë e mitur nga Velesi u sulmua fizikisht.

Video tregon se ajo qan dhe kërkon ndihmë, tërhiqet nga bashkëmoshatarja e saj dhe goditet me grushta derisa kalimtarët të ndërhyjnë për të shpëtuar vajzën.

Ndërkohë, ajo kërkon ndihmë dhe i kërkon nënës së saj që të mos ngacmohet.

Vajzat e tjera që janë pranë saj, regjistrojnë të gjithë ngjarjen me telefon dhe qeshin, në vend që ta ndihmojnë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat