Një person ka sulmuar dhe grabitur një shtetase të huaj në Strugë

Maqedonia

Një person ka sulmuar dhe grabitur një shtetase të huaj në Strugë

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 18:55
Foto ilustrim

Një person ka sulmuar dhe grabitur një shtetase të huaj në Strugë, njoftojnë nga SPB-Ohër.

“Në SPB-Ohër, dje rreth orës 09:30, një shtetase e huaj 45-vjeçare me banim në një fshat të Strugës ka raportuar se në rrugën nga fshati Lozhan për në fshatin Bixhevë të Strugës, një person e ka sulmuar dhe ka tentuar për ta përdhunuar dhe ka grabitur bizhuteritë.

Policia ka ndërmarrë masa për zbardhjen e rastit”, njoftojnë MPB.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat