Një 57-vjeçare nga Manastiri ka marrë lëndime të rënda pasi është përplasur nga një veturë

Maqedonia

Një 57-vjeçare nga Manastiri ka marrë lëndime të rënda pasi është përplasur nga një veturë

Më: 1 dhjetor 2022 Në ora: 14:04
Foto ilustrim

Dje, në orën 17:30, në SPB Manastir është raportuar se në rrugën “4 Nëntori” në Manastir, automjeti “Nissan”, me targa të Greqisë, i drejtuar nga G. K. (37) nga fshati Jankovec, Resensko, ka goditur V. F. (57) nga Manastiri.

Në aksident V. F. ka marrë lëndim të rëndë trupor, të konstatuar në Spitalin klinik Manastir.

Sipas autoriteteve, në vendngjarje ekspertizë është kryer nga ekipi policorë i SPB Manastir.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat