Makina me targa të Maqedonisë përplas për vdekje këmbësorin

Maqedonia

Makina me targa të Maqedonisë përplas për vdekje këmbësorin

Më: 4 dhjetor 2022 Në ora: 10:05
Foto ilustrim

Një aksident me pasojë vdekje është shënuar mbrëmjen e sotme në autstrdën Tiranë-Elbasan, në afërsi të Mulletit.

Mësohet se makina e cila drejtohej nga një shtetas maqedonas i identifikuar si Berat Beciri ka përplasur këmbësoren.

Viktima, e cila është ende e paidentifikuar ka ndërruar jetë në vend.

Më datë 03.12.2022, rreth orës 17:30, në Mullet, në rrugën Tiranë-Elbasan, mjeti me drejtues shtetasin B. B., ka aksidentuar një shtetas ende të paidentifikuar, i cili si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Grupi hetimor po punon për saktësimin e gjeneraliteteve dhe sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat