Motra e Rita Orës “çmend” të gjithë me foton e fundit, fansat u dashuruan pas çizmeve me detajin më të bukur

Bota e Yjeve

Motra e Rita Orës “çmend” të gjithë me foton e fundit, fansat u dashuruan pas çizmeve me detajin më të bukur

Më: 28 nëntor 2020 Në ora: 17:18
Elena Ora dhe Rita Ora

Rita Ora është tashmë një yll botëror, por shumica e njerëzve nuk dinë që ky sukses i saj është falë motrës së saj. Elena Ora bë menaxherja e këngëtares kur ajo ishte vetëm 18 vjeçe, domethënë në fillimet e saj si artiste.

Elena herë pas here merr vëmendjen e të gjithëve me postimet që bën në rrjetet sociale. E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa ka ndarë me ndjekësit një fotografi ku shfaqet në super formë.

Motra e Ritës shfaqet e veshur me një kostum të kuq, ndërkohë gjithë vëmendjen e kanë marrë çizmet e saj po të kuqe. Në to është edhe flamuri shqiptar.

Fansat janë dashuruar menjëherë pas këtyre çizmeve dhe pjesa më e madhe e komenteve janë pikërisht për to.  

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat