Oriola, e mrekullueshme pas një fotosesioni

Bota e Yjeve

Oriola, e mrekullueshme pas një fotosesioni

Më: 18 shkurt 2021 Në ora: 14:51
Oriola Marashi

Modelja e popullarizuar, Oriola Marashi, ka sjellë disa imazhe të reja, të cilat i ka shpërndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Bukuroshja numëron mbi gjysmë milion ndjekës në Instagram, ndërsa fotografitë e reja janë pas një seti të realizuar në Liqenin e Ohrit.

Oriola shfaqet e mrekullueshme dhe në pozat e bërë thekson linjat e admiruara trupore.

“Pas një fotosesioni prej 13 orësh”, ka shkruar ajo në përshkrimin e imazheve të postuara.

Image
Image
Image
Image
Image

 


Ndryshe, Oriola nuk heziton të vë në plan të parë hiret e saja në setet fotografike që ia kërkon profesioni që ka. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat