Tanya aq shumë ka bërë karantinë, sa ja ç’e gjeti

Bota e Yjeve

Tanya aq shumë ka bërë karantinë, sa ja ç’e gjeti

Më: 23 qershor 2021 Në ora: 23:01
Tanya

Tayna e tregoi gjithçka për periudhën pas karantinës me një video. Fokusi i saj është tek ndikimi i atyre muajve izolim në sjelljet e përditshmërisë.

Reperja ecën dhe shfaqet aspak normale me sjelljet e saj duke lënë të kuptohet që i është dashur ca kohë t’i kthehet normalitetit nëpër videot e saj muzikore.

“Kur ke qenë një vit në karantinë dhe nuk di më si të sillesh në publik”, u shpreh ajo.

Image

Video e Taynës është e denjë për ‘meme’ dhe fakti që një pjesë të karantinës, e ka kaluar në Gjermani shpjegon shumë.

Fundja të gjithë e provuam karantinën dhe nuk qe i lehtë kthimi në realitet pas muajsh izolim vetëm në shtëpi me familjen.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat