“E kaloi”/ Cili ishte ‘testi’ i rëndësishëm që Pete Davidson duhet të realizonte për Kim Kardashian

Bota e Yjeve

“E kaloi”/ Cili ishte ‘testi’ i rëndësishëm që Pete Davidson duhet të realizonte për Kim Kardashian

Më: 13 qershor 2022 Në ora: 20:32
Pete Davidson dhe Kim Kardashian

Kim Kardashian dhe Pete Davidson po shijojnë pushimet romantike në plazh, duke mos ngurruar të ndajnë edhe me fansat e tyre foto dhe video.

Përveç faktit se po shijojnë pushimet së bashku, Kim sapo zbuloi se Pete kaloi një “test” shumë të rëndësishëm.

Në Story-n e saj në Instagram, Kim postoi një video me bikini me mbishkrimin, “Ai e kaloi përmbajtjen duke bërë “testin e të dashurit”.  Është e qartë se Pete bëri disa nga fotot që Kimi ka publikuar, duke kaluar këshu një ‘test’ të rëndësishëm për të dashurën e tij.

Image
Kim Kardashian

Në një nga episodet e “The Kardashians”, Kim zbuloi edhe detaje nga jeta seksuale me komedianin.

“Kur mbusha 40 vjeç, të gjithë thanë se është seksi më i mirë i jetës tënde ”, tha Kim. “Dhe gjyshja vazhdoi të më thoshte: ‘Në moshën ’40 është seksi më i mirë’ dhe unë isha: ‘OK. Jam gati.’

“Dhe deri më tani…”, tha Kim, duke shkelur syrin dhe duke qeshur me motrat e saj.

Përpara se të fliste për jetën e saj me aktorin e komedisë , themeluesja e  Skims më në fund detajoi gjithashtu se si u njoh me Peten ​​dhe gjithçka ndodhi për shkak se ai nuk i dha asaj “një orar” për paraqitjen e saj në shfaqjen e humorit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat