Bikini ngjyrë rozë me tanga, Kylie Jenner ekspozon format perfekte trupore

Bota e Yjeve

Bikini ngjyrë rozë me tanga, Kylie Jenner ekspozon format perfekte trupore

Më: 3 shkurt 2023 Në ora: 08:44
Modelja Kylie Jenner

Modelja Kylie Jenner, ka festuar ditëlindjet e fëmijëve të saj, të vajzës më 1 shkurt dhe të djalit më 2 shkurt.

Vajza, Stormi ka mbushur pesë vjet të mërkurën, ndërsa djali i saj Aire festoi një vjetorin të nesërmen.

Para ditëlindjeve të fëmijëve të saj, bukuroshja Jenner kishte vendosur të pushonte në Turks & Caicos.

Me një palë bikini ngjyrë rozë me tanga, bukuroshja ka shfaqur trupin e saj të jashtëzakonshëm, përkundër lindjeve.

24 vjeçarja e cila raportohet se është ndarë nga burri Travis Scott, në fotografi nuk po e vret mendjen për gjëra tjera, vetëm po e shijonte diellin dhe plazhin me shokun e saj më të mirë.

Image
Modelja Kylie Jenner
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat