Blero shijon natë romantike me të dashurën e re, publikon momentet intime

Bota e Yjeve

Blero shijon natë romantike me të dashurën e re, publikon momentet intime

Më: 5 shkurt 2023 Në ora: 09:42
Blero

Këngëtari i njohur, Blero ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për jetën e tij private

Blero vitin e kaluar i dha fund martesës me Afrona Dikën. Por, tash e sa muaj është shfaqur në krahët e një vajze tjetër.

Së fundmi shihet në një darkë romantike.

Image
Fotografia e publikuar nga Blero

Blero ka postuar një imazh ku shihen dy gota dhe në prapavijë flokët e një vajze teksa ka bashkangjitur edhe një ‘emoji’ zemër sipër.

Ndërkohë, përveç këtyre postimeve Blero nuk ka zbuluar akoma identitetin e partneres së tij të re e cila thuhet se jeton dhe vepron në Gjermani.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat