Këto janë ndeshjet interesante që do të zhvillohen sot

Futboll

Këto janë ndeshjet interesante që do të zhvillohen sot

Më: 2 janar 2021 Në ora: 11:10
Foto ilustrim

Përveç Premier Ligës, që nuk njeh pushim, ditën e sotme (2 janar), do të ndezin “motorrët”edhe 2 nga 5 ligat e tjera më të forta në botë.

Bëhet fjalë për Bundesligën dhe La Ligën.

Në kampionatin gjerman janë parashikuar të zhvillohen 7 sfidat e vlefshme për javën e 14-të, ndërkohë që në atë spanjoll, do të jenë 4 përballje interesante, ku spikat derbi mes Betisit dhe Sevillas si dhe Real Madrid-Celta Vigo.

Pa harruar edhe Premier Ligën, me duele interesante. Padyshim që vëmendja do të jetë në sfida mes Tottenhamit dhe Leeds United.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat