Verona shokon Napolin

Futboll

Verona shokon Napolin

Nga: K.G. Më: 24 janar 2021 Në ora: 16:55
Verona shokon Napolin

Napoli kokulur nga Verona. Skuadra e Napolit megjithëse avancoi e para, ata nuk arritën të paktën një pikë, por pësuan humbje me rezultat 3:1 nga Verona.

Futbollisti shqiptar, Elseid Hysaj, me shokë patën një ditë të keqe në stadiumin "Marc'Antonio Bentegodi". 

Për Veronën shënuan Dimarco (34'), Barak (62') e Zaccagni (79') dhe për Napolin Lozano (1').

Napoli renditet në vend të gjashtë me 34 pikë, ndërsa Verona e nënta me 30 sosh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat