E pabesueshme: Pepe “rrahet” me bashkëlojtarin pas ndeshjes së Portos!

Futboll

E pabesueshme: Pepe “rrahet” me bashkëlojtarin pas ndeshjes së Portos!

Më: 26 janar 2021 Në ora: 00:45
Pamje nga ndeshja

Moment i pazakontë menjëherë pas fishkëllimës finale në ndeshjen Farense-FC Porto.

Pepe shkoi te bashkëlojtari Loum, me sa duket për ta përshëndetur atë, por mesfushori senegalez ka thënë disa fjalë që nuk kanë kënaqur kapitenin e FC Porto.

Pepe menjëherë e shtyu shokun e tij të skuadrës dhe madje ndërhyri gjyqtari Manuel Mota dhe lojtarë të tjerë, për t’i qetësuar gjakrat.

Ja rasti:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat