Kukësi kërkon fitoren e katërt radhazi

Futboll

Kukësi kërkon fitoren e katërt radhazi

Më: 3 shkurt 2021 Në ora: 12:33
Kukësi kërkon fitoren e katërt radhazi

Kukësi kërkon fitoren e katërt radhazi, verilindorët “përforcohen” në sulm!

Kukësi ka vijuar përgatitjet për ndeshjen ndaj Kastriotit, që nga e premtja është zhvendosur të dielën, ora 13:45, në “Loro Boriçi”.

Për Kastriotin rikthehet Patrik Eze, i cili ndaj Skënderbeut ka shlyer pezullimin e kartonëve të verdhë.

Nënkampionët e Shqipërisë kanë fituar 3 ndeshje radhazi dhe është në kërkim të triumfit të katërt në seri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat