Ibrahimi tregon motivimin e Gjicit para ndeshjes me Laçin

Futboll

Ibrahimi tregon motivimin e Gjicit para ndeshjes me Laçin

Më: 3 mars 2021 Në ora: 18:10
Ibrahimi tregon motivimin e Gjicit para ndeshjes me Laçin

Kukësi do të përballet me Laçin në ndeshjen që do të zhvillohet në orën 16:00.

Përpara kësaj përballje të rëndësishme dhe mes dy ekipeve që kanë objektivin maksimal, presidenti Safet Gjici ka shkuar vetë në dhomat e zhveshjes për të folur me lojtarët.

Në një prononcim të shkurtër për “Supersport”, Ibrahimi ka treguar edhe motivimin e ardhur nga ana e Gjicit: “Me presidentin kemi një marrëdhënie shumë të mirë.

Tre herë na ka ardhur në gjithë sezonin. Na ka thënë që duhet të jemi me kokën lartë dhe të tregojmë shpirtin e kuksianit”, tha Ibrahimi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat