74 sekonda, ndëshkon Bayernin

Futboll

74 sekonda, ndëshkon Bayernin

Më: 6 mars 2021 Në ora: 18:56
74 sekonda, ndëshkon Bayernin

74 sekonda, ndëshkon Bayernin, e kush tjetër Haaland.

Kaq i ka mjaftuar Erling Haaland për të mposhtur Manuel Neuer.

Dortmund ka marrë avantazhin ndaj Bayern në “Allianz Arena” 0-1, me golin e shënuar nga norvegjezi.

Haaland shënoi në prekjen e parë të topit nga ai, pas një goditje që pati edhe një devijim dhe u ndal në rrjetë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat