Osasuna – Barcelona, formacionet zyrtare

Futboll

Osasuna – Barcelona, formacionet zyrtare

Më: 6 mars 2021 Në ora: 21:02
Foto ilustrim

Osasuna do ketë punë me Barcelonën në kuadër të xhiros së 26-të të La Ligas.

“Blaugranët” kanë rikuperuar formën e mirë në ndeshjet e fundit dhe gjenden në pozitën e dytë me 53 pikë, pesë më pak se lideri, Atletico Madrid, të cilët do të ndeshen me Real Madridin.

Osasuna mban pozitën e 13-të me 28 pikë.

Për Barçën nuk do jenë të gatshëm, Pique, Araujo, Coutinho, Fati dhe Roberto.

Formacionet zyrtare të klubeve.

Barcelona: Ter Stegen, Mingueza, Lenglet, Umtiti, Dest, Busquets, De Jong, Pedri, Jordi Alba, Griezmann, Messi.

Osasuna:Herrera, Vidal, Garcia, Torres, Barja, Garcia, Calleri, Aridane, Torro, Moncayola, Sanchez.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat