Torino 2:2 Juventus: Me këtë notë u vlerësua Mërgim Vojovda!

Futboll

Torino 2:2 Juventus: Me këtë notë u vlerësua Mërgim Vojovda!

Më: 3 prill 2021 Në ora: 20:27
Torino 2:2 Juventus: Me këtë notë u vlerësua Mërgim Vojovda!

Torino 2:2 Juventus: Me këtë notë u vlerësua Mërgim Vojovda!

Juventus dhe Torinou ndanë baras në kuadër të xhiros së 29-të të Serie A.

Cristiano Ronaldo dhe Federico Chiesa shënuan për Juventusin, ndërsa Antonio Sanabria shënoi të dy golat për Torinon.

Nga minuta e parë në fushë ishte edhe Mërgim Vojovda, i cili u vlerësua me notën 7.0.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat