Në telashe talenti i Dortmundit

Futboll

Në telashe talenti i Dortmundit

Më: 11 prill 2021 Në ora: 17:06
Në telashe talenti i Dortmundit

Në telashe talenti i Dortmundit, “kyç” në shtëpi të dashurën dhe shkon në stërvitje!

Një ngjarje e pakëndshme ka ndodhur për talentin e Borusias së Dortmundit, Jusufa Mukoko.

16-vjeçari i skuadrës verdhezi është ndarë nga e dashura e tij dhe nuk e përjetoi mjaft mirë, ku e mbylli në shtëpi me pretekstin për të sqaruar të gjithë këtë situatë të pakëndshme, dhe ai ishte nisur drejt e për tu stërvitur me skuadrën e tij.

Sipas “BILD” ai e ftoi ish të dashurën në shtëpinë e tij dhe më pas kjo e fundit ka telefonuar autoritetet policore për ta liruar nga “burgosja”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat