Lewandowski po stërvitet, por mbetet në dyshim për PSG-në

Futboll

Lewandowski po stërvitet, por mbetet në dyshim për PSG-në

Më: 12 prill 2021 Në ora: 12:48
Robert Lewandowski

Sulmuesi i Bayern Munchen, Robert Lewandowski është rikthyer në stërvitje.

Lewandowski është rikthyer në stërvitje ku ka filluar vrapimin dhe regjimin e tij për rikuperim.

Sipas gazetarit gjerman, Derek Rae, Lewanowski është rikthyer në stërvitje, por nuk ka objektiv rikthimin ndaj PSG-së ose Wolfsburgut.

Sipas Rae, Lewa nuk do të mund të rikuperohet në kohë për PSG dhe ndeshja ndaj Bayer Leverkusenit do të jetë data më e përshtatshme për rikthimin e tij.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat