Toni: Ky djalosh ka një potencial të madh

Futboll

Toni: Ky djalosh ka një potencial të madh

Më: 15 prill 2021 Në ora: 17:55
Toni: Ky djalosh ka një potencial të madh

Juventus dhe Dybala janë ende në tratativa mbi çështjen e rinovimit teksa çështja sa vjen e vështirësihet duke qenë se drejtuesit nuk janë gati ta kënaqin ekonomikisht sulmuesin e tyre.

Për këtë temë, ka folur edhe një ish-lojtar i Juventusit si Luka Toni.

Ish-sulmuesi thekson se nëse Dybala kërkon vërtet 15 milionë euro në një moment të tillë, atëherë do të ishte e ekzagjëruar, ndërsa shton se argjentinasi nuk ia ka dalë të jetë lider i ekipit.

“Çështja e rinovimit është problemi kryesor, pastaj nëse kërkon vërtetë 15 milionë euro në një moment të tillë…

Ky djalosh ka një potencial të madh, por kurrë nuk e ka treguar që është një lider i skuadrës. Nuk e di nëse kjo varet nga prezenca e Ronaldos”, u shpreh Toni.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat