Atletico, Barça dhe United nisin garën për Andre Silva-n

Futboll

Atletico, Barça dhe United nisin garën për Andre Silva-n

Më: 17 prill 2021 Në ora: 06:42
Andre Silva

Ish-sulmuesi i Milan-it dhe Sevilla-s, Andre Silva, tani te Eintracht Francfurt, kërkohet nga klubet më të mëdha europiane.

Atletico Madrid, Barcellona dhe Manchester United, sipas Sport1, janë vën në lëvizje për sulmuesin portugez.

Tre gjigantët e futbollit europian duket se janë të gatshëm të paguajnë 30 milionë eurot e klauzolës për prishjen e parakohshme të marrëveshjes.

Tani ai është pjesë e Eintracht Frankfurt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat