Marcelo është objektivi i Inter Miami të David Beckham

Futboll

Marcelo është objektivi i Inter Miami të David Beckham

Më: 19 maj 2021 Në ora: 19:02
Marcelo është objektivi i Inter Miami të David Beckham

Real nuk e do më, Beckham i hape dyert e Inter Miami-t!

Marcelo është objektivi i Inter Miami të David Beckham për sezonin e ardhshëm.

Klubi i MLS-së po planifikon të marrë veteranin e Los Blancos, sipas Sport Mediaset.

Kontrata e brazilianit me Real Madrid skadon më 30 qershor të 2022-shit dhe ka pak mundësi që të rinovohet, duke parë se mbrojtësi i krahut sapo ka mbushur 33 vjeç.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat