“Kush merr Mourinho-n e di se mund të shkatërrohet”

Futboll

“Kush merr Mourinho-n e di se mund të shkatërrohet”

Më: 24 maj 2021 Në ora: 22:43
Jose Mourinho

A do të ketë ndonjëherë një përballje sqaruese mes Pietro lo Monaco dhe Jose Mourinho pas fërkimeve në kohët e Catania-s dhe Inter-it?

“Nuk kemi pse sqarohemi”, ka qenë përgjigja e thatë e drejtorit sportiv.

“Kam bërë një analizë teknike të bazuar në faktet e viteve të fundit”, ka thënë Lo Monaco për TMW Radio.

“Mourinho është mësuar të punojë me një portofol të mbushur në dispozicion, kush e merr e di se mund të shkatërrohet. Besoj se Roma e ka marrë parasysh një gjë të tillë, por tani duhen investime të rëndësishme. Pa rezultate do të ishte një dështim”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat