Giroud refuzon rinovimin

Futboll

Giroud refuzon rinovimin

Më: 3 qershor 2021 Në ora: 18:50
Giroud refuzon rinovimin

Sulmuesi francez, Olivier Giroud nuk pritet të vazhdoj karrierën në Premier Ligë.

Mediumi italian “Gazzeta” raporton që francezi dëshiron të provoj diçka të re.

Ai ka refuzuar oferën e Chelseas dhe West Hamit. Siç raportohet skuadra e Milan është favorite për të transferuar francezin.

Klubi “kuq e zi” po i ofron 4 milionë euro pagë në sezon Giroudit.

Mbetet të shihet se çka do të vendos sulmuesi francez.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat