Atalanta e përmbys Interin për tetë minuta

Futboll

Atalanta e përmbys Interin për tetë minuta

Më: 25 shtator 2021 Në ora: 18:54
Rafael Toloi

Atalanta ka arritur ta përmbys rezultatin ndaj Interit dhe tani po prin 1:2.

Ishe Toloi i cili e shënoi golin e epërsisë në minutën e 38-të të ndeshjes.

Paraprakisht, golin e barazimit e shënoi Malinovsky. 

Mysafirët kanë arritur të përmbysin rezultatin në ndeshjen kundër Interit, ku tani e gjejnë vetën në epërsi.

Skuadra e Atalantas e ka përmbysur rezultatin kundër Interit, ku ka shënuar golin e dytë përmes mbrojtësit Rafael Toloi.

Toloi shënon në minutën e 38’ për ta kaluar në epërsi skuadrën e Atalantas.

Rezultati momental i ndeshjes është 2:1 në favor të Atalantas.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat