Dy gola të shpejt në ndeshjen Watford-Liverpool

Futboll

Dy gola të shpejt në ndeshjen Watford-Liverpool

Më: 16 tetor 2021 Në ora: 15:10
Foto ilustrim

Gjigandi anglez është duke e shkatërruar Watfordin në stadiumin “Vicarage Road”.

Skuadra e Liverpoolit e ka thelluar epërsinë kundër Watfordit në 4:0, përmes dy golave të shpejtë nga sulmuesit Roberto Firmino dhe Mohamed Salah.

Fillimisht, Firmino shënon golin e tij të dytë në ndeshje dhe të tretin për Liverpoolin në minutën e 52’, kurse dy minuta më vonë ylli Mohamed Salah shënon gol për ta thelluar epërsinë në 4:0.

Rezultati momental i ndeshjes është 4:0 në favor të Liverpoolit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat