Rashica paraqitet në barazimin e Norwich Cityt

Futboll

Rashica paraqitet në barazimin e Norwich Cityt

Më: 16 tetor 2021 Në ora: 19:09
Rashica paraqitet në barazimin e Norwich Cityt

Rashica paraqitet në barazimin e Norwich Cityt!

Milot Rashica është paraqitur në barazimin pa gola te Norwich City ndaj Brighton, ndeshje kjo që i takon javës së tetë në Premier League.

Rashica u inkuadrua në minutën e 76′të në vend te Joshua Sargent dhe u vlerësua me notë 6.9.

Norwich City me këtë barazim mbetet ende në pozitën e fundit me vetëm dy pikë, ndërsa Brigton në pozitën e katërt me 15 pikë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat