Malisheva megjithatë këndellet 

Futboll

Malisheva megjithatë këndellet 

Nga: K.G. Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 14:54
Malisheva megjithatë këndellet 

Malisheva megjithatë këndellet duke shënuar fitore me rezultat 2:0 ndaj Drenicës nga Skenderaj.

Në minutën e 45+5, Muhamed Hyseni shënon nga penalltia për 1:0. 

Në fund të ndeshjes Malisheva thellon fitoren në 2:0 me golin e Ilir Mustafës.

Drenica mban vendin e gjashtë me 20 pikë e Malisheva është e shtata me 18 pikë pas 16 jave në elitën e futbollit të Kosovës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat