Asiston 17-vjeçari i Barcelonës

Futboll

Asiston 17-vjeçari i Barcelonës

Më: 12 dhjetor 2021 Në ora: 16:37
Asiston 17-vjeçari i Barcelonës

Asiston 17-vjeçari i Barcelonës!

Janë realizuar dy gola të shpejtë në ndeshjen mes Osasuna dhe Barcelona, e vlefshme për javën e 17-të të La Liga-s.

Nico ka kaluar në avantazh miqtë në minutën e 12-të pas një asisti të bukur të marrë nga 17-vjeçari Gavi.

Vendasit janë kundërpërgjigjur menjëherë me Garcia, që ka mposhtur Ter Stegen me një goditje me kokë në minutën e 14-të.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat