Te Egnatia i urojnë mirëseardhjen një portieri

Futboll

Te Egnatia i urojnë mirëseardhjen një portieri

Më: 31 dhjetor 2021 Në ora: 13:11
Te Egnatia i urojnë mirëseardhjen një portieri

Pas disa largimeve radhazi nga skuadra, si sulmuesit Valpoort, Gadi, Ndraxhi, Djuric apo edhe Çyrbja, te Egnatia vjen radha edhe e afrimeve të reja në skuadër.

Një prej tyre, rrogozhinasit e kanë prezantuar në ditën e sotme, teksa bëhet fjalë për portierin Klevis Hasanbelli.

Ky i fundit është një njohje e vjetër për rrogozhinasit teksa gardiani ka qenë pjesë e skuadrës edhe në sezonin e kaluar, ndërsa këto gjashtë muaj ka qenë pjesë e Pogradecit.

Tashmë, Hasanbelli përgatitet të shijojë Superioren, ndërsa ka konkurrencë për një vend titullari me portierin Bruno Puja.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat