Drejt Premier League

Futboll

Drejt Premier League

Më: 7 janar 2022 Në ora: 17:44
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino ka dëshirë të kthehet në Premier League.

Trajneri argjentinas nuk është pranuar plotësisht nga ana e shtypit francez, ndërsa Manchester United duket se ka nisur kërkimet për të gjetur pasardhësin e Rangnick.

Sipas The Sun, Pochettino po pret vetëm një telefonatë nga Djajtë e Kuq për t’i thënë lamtumirë PSG-së.

Duket se do të jetë pikërisht Poch ai që do të marrë vendin e Rangnick në Old Trafford, duke parë se kontrata e gjermanit skadon në qershor.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat