Përforcimet e reja të Prishtinës po stërviten me grupin në Antalia

Futboll

Përforcimet e reja të Prishtinës po stërviten me grupin në Antalia

Më: 18 janar 2022 Në ora: 16:14
Përforcimet e reja të Prishtinës po stërviten me grupin në Antalia

FC Prishtina ka arritur në Antalia të Turqisë teksa mëngjesin e sotëm është akomoduar në hotelin Titanic në Lara. 

Ekspedita e skuadrës “bardhekalër” ditën e sotme e ka kryer edhe stërvitjen e parë nën drejtimin e stafit teknik të udhëhequr nga trajneri Abdulah Ibrakoviq.

“Si fillim futbollistët kanë kryer ushtrime të fitnesit derisa pasdite janë planifikuar stërvitjet në fushat e kompleksit të hotelit.

Gjendja e të gjithë futbollistëve është e mirë”, shkruan FC Prishtina.

Në përgatitje me Prishtinën shihet edhe futbollisti i njohur Agim Zeka që ne vjeshtë luajti te Drita si dhe ish-sulmuesi i Llapit, Adonis Aliu.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat