Barcelona nis negociatat për marrëveshjen e re!

Futboll

Barcelona nis negociatat për marrëveshjen e re!

Më: 20 janar 2022 Në ora: 17:36
Barcelona nis negociatat për marrëveshjen e re!

Barcelona nis negociatat për marrëveshjen e re!

Barcelona është në kërkim të një sponsori të ri, duke parë se marrëveshja em Rakuten është afër përfundimit.

Sipas Sport, katalanasit kanë nisur negociatat me dy kompani.

Për sa u takon shifrave, bëhet fjalë për rreth 60 milionë euro në sezon minimalisht.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat