Portieri i Nottingham Forest pëson dëmtim të tmerrshëm në kokë

Futboll

Portieri i Nottingham Forest pëson dëmtim të tmerrshëm në kokë

Më: 22 janar 2022 Në ora: 18:34
Portieri i Nottingham Forest pëson dëmtim të tmerrshëm në kokë

Portieri i Nottingham Forest pëson dëmtim të tmerrshëm në kokë!

Portieri i Nottingham Forest, Brice Samba, pësoi një dëmtim të tmerrshëm në kokë në fitoren 2-1 ndaj Derby County sot.

Në pjesën e parë të ndeshjes së Championship në City Ground, 27-vjeçari u përplas me sulmuesin e Derbyt, Lawrence, ku pësoi një ënjtje në kokë, transmeton Insporti.

Portieri i vendasve u trajtua në fushë për disa minuta, derisa u bë gati për rifillimin e ndeshjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat