Liverpool po shikon me kujdes lojtarët të ndryshëm

Futboll

Liverpool po shikon me kujdes lojtarët të ndryshëm

Më: 23 janar 2022 Në ora: 15:44
Fabio Carvalho

Liverpool po shikon me kujdes lojtarët të ndryshëm për të përforcuar skuadrën.

Skuadra e Jurgen Klopp duket se kanë hedhur sytë nga talenti portugez i Fulhamit, Fabio Carvalho.

Ka qenë gazetari i njohur, Fabrizio Romano, i cili ka treguar se treguar se “The Reds” kanë shfaqur interes për shërbimet e 19-vjeçarit portugez.

Fabio Carvalho luan si sulmues anësor dhe si mesfushor ofensiv. Portugezi ka zhvilluar 20 paraqitje në fanellën e Fulhamit duke shënuar 8 gola.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat