Po e shmang Totettenhamin

Futboll

Po e shmang Totettenhamin

Më: 28 janar 2022 Në ora: 18:48
Po e shmang Totettenhamin

Franck Kessie duket se po e shmang Tottenhamin për të qëndruar në Itali

Kessiet i skadon kontrata në fund të qershorit dhe mandej është i lirë.

Për të janë të interesuar disa skuadra, madje atë Tottenham ka synuar që ta transferojë gjatë këtij muaji.

Por, sipas Gazzetta dello Sport, Franck Kessie ka zgjedhur ta shmang kalimin në Tottenham dhe për këtë ai do të pret oferta nga Interi ose Juventusi.

Mesfushori i Bregut të Fildishtë pritet që të këtë blerës në verë, pasi që për të janë interesuar shumë skuadra.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat