Lëndohet sërish Zakaria

Futboll

Lëndohet sërish Zakaria

Më: 26 shkurt 2022 Në ora: 22:38
Zakaria

Denis Zakaria është lënduar sërish. Mesfushori zviceran ka lëshuar fushën para kohe në fitoren ndaj Empolit.

Sipas stafit mjekësor të klubit, Zakaria ka probleme me kofshën e këmbës së majtë.

Mesfushori do t’i nënshtrohet disa ekzaminimeve për të kuptuar shkallën e lëndimit.

Zakaria mund të humbasë së paku dy ndeshje shkaku i lëndimit.

Përveç Zakarias, te Juventusi të lënduar janë edhe Federico Chiesa, Weston McKennie, Paulo Dybala, Daniele Rugani, Alex Sandro, Giorgio Chiellini dhe Federico Bernardeschi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat